POLLO RESORT 3* - СОНЧЕВ БРЕГ

Прикажано од Бугарија апартмани - летна понуда

АПАРТМАНИ 4+2 / CACAO BEACH - 250m од плажа

 Апартманите се во модернистички стил и располагаат со опремена кујна, ТВ, и клима вкл. во цената, како и користењето на базенот со лежалки и чадори. Бесплатен интернет во целиот комплекс

 

 

 

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

 

01.05-09.06

04.09-30.09  

      10.06-30.06    

      26.08-03.09

01.07-25.08

 АПАРТМАН  4+2

(две спални и дневна соба)

 55 €  68 €  89 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Интернет

- Детско катче

- Фитнес

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ