ПЕФКОХОРИ-вила ПОРТО

 Вила ПОРТО, како што кажува самото име на вилата асоцира дека е во близина на малото пристаниште во Пефкохори, изградена на само 30 метри од брегот на морето, составена од 6 студија, сите се со тераси, комплетно нов ентериер, кревети, телевизори, клими, тоалети и кујни.

Дуплексот се состои од две спални соби, кујна и тераса.

 Цени за наем на СТУДИО  за 7 ноќевања

од до ноќи  1/3
25.05 01.06  7 * 180 €
01.06 08.06  7 * 220 €
08.06 15.06 7 250 €
15.06 22.06 7 290 €
22.06 29.06 7 330 €
29.06 06.07 7 360 €
06.07 13.07 7 390 €
13.07 20.07 7 450 €
20.07 27.07 7 490 €
27.07 03.08 7 490 €
03.08 10.08 7 490 €
10.08 17.08 7 490 €
17.08 24.08 7 450 €
24.08 31.08 7 380 €
31.08 07.09 7 330 €
07.09 14.09 7* 230 €
14.09 21.09 7 * 200 €


 ГАЛЕРИЈА-СТУДИА

 

 

 

   
   

ПРЕВОЗОТ  СЕ ДОПЛАЌА 35 евра возрасен, 25 евра деца до 12.г.

КЛИМАТА  Е ВКЛУЧЕНА  ВО ЦЕНАТА ВО СИТЕ ТЕРМИНИ, ОСВЕН ВО ОБЕЛЕЖАНИТЕ СО *

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

ВАЖАТ ОПШТИ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ