ПОЛИХРОНО - вила ПАЛМА

 Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/3 студија, и 1/5 апартман, на високо приземје и први кат. Сите сместувачки единици се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, ТВ, клима уреди чие користење е вклучено во цената, балкони со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите.

  

 

 

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини1/3 СТД 1/3+1 СТД Апартман (3+2) Бр. ноќевања
  18/05 - 25/05   59€  59€  69€  7* промо
  25/05 - 01/06 69€  69€  79€  7* промо
  01/06 - 08/06 109€  119€  119€  7*
  08/06 - 15/06 119€  129€  139€  7*
  15/06 - 22/06 139€  149€  169€  7*
  22/06 - 29/06 159€  169€  189€  7*
  29/06 - 06/07 320€  340€  390€  7
  06/07 - 13/07 340€  380
450€  7
  13/07 - 20/07 360€  420€  490€  7
  20/07 - 27/07 360€  420€  490€  7
  27/07 - 03/08 360€  420€  490€  7
  03/08 - 10/08 360€  420€  490€  7
  10/08 - 17/08 360€  420€  450€  7
  17/08 - 24/08 330€  360€  440€  7
  24/08 - 31/08 139€  149€  189€  7*
  31/08-  07/09 119€  129€  159€  7*
  07/09 - 14/09 99€  109€  139€  7*
  14/09-  21/09 69€  69€  89€  7* промо
  21/09 - 28/09 59€  59€  69€  7* промо

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

- Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место

- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

 

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ