COMPLEX SUNRISE 3*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE - (ДВЕ ДЕЦА - БЕСПЛАТНО)

Комплексот Sunrise 3* се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Сончев Брег. Располага со 121 соба со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тоалет, тераса. Комплексот Sunrise 3* им нуди на своите гости  анимација, мини клуб за игра и занимација за нивните деца. Нуди и голем број на  активности, како пинг-понг, билијард и пикадо.


 


            ОДЛИЧЕН ХОТЕЛСКИ КОМПЛЕКС СО РАЗИГРАНИ БАЗЕНИ, ШАНКОВИ И МНОГУ ЗАБАВА ЗА СИТЕ ГЕНЕРАЦИИ

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

10.05.2019 - 09.06.2019

   09.09.2019 - 30.09.2019   

ALL INCLUSIVE

10.06.2019 - 01.07.2019

23.08.2019 - 08.09.2019

ALL INCLUSIVE

02.07.2019 - 22.08.2019 

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба

STANDARD

30 €
38 € 49 €

Лице во двокреветна соба

LARGE
  34 €  44 € 53 €

Лице во АПАРТМАН

 39 € 54 € 64 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба STANDARD - 2 возрасни + 1 дете до 4.99 год                                                                                 Двокреветна соба LARGE   -     2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 4.99 год,                            АПАРТМАН - 2 возрасни + 3 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 3 возрасни + 2 деца до 4.99 год

Попусти:
Дете до 4.99 години - бесплатно
Прво дете 5-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  - бесплатно
Второ дете од 5 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  - плаќа 10e на ден
Две деца 5 - 12.99 години и едно до 4.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН - БЕСПЛАТНО (секое дете има сопствено легло)
Трето дете 5 - 12.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН -  10е на ден
Дете 5 - 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН - 12е на ден
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба LARGE и АПАРТМАН - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ