RYOR 3*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ПОЛУПАНСИОН/НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ALL INCLUSIVEВО ЦЕНТАРОТ НА С.БРЕГ  

 

 

хотел РИОР 12та ГОДИНА СО НАШИТЕ КЛИЕНТИ !!!!

Хотелот RYOR 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 350 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Цени за термини  за НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ТЕРМИНИ   23.06.2019 - 02.07.2019  
  21.08.2019 - 02.09.2019 
03.07.2019 - 20.08.2019 03.09.2019 - 30.09.2019
Лице во двокреветна соба   20 €
22 € 19 €


Цени за термини  за ПОЛУПАНСИОН - ДОРУЧЕК И ВЕЧЕРА

ТЕРМИНИ   23.06.2019 - 02.07.2019 
  21.08.2019 - 02.09.2019 
03.07.2019 - 20.08.2019 03.09.2019 - 30.09.2019
Лице во двокреветна соба   24 €
27 € 22 €


Цени за термини  за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ   23.06.2019 - 02.07.2019  
  21.08.2019 - 02.09.2019 
03.07.2019 - 20.08.2019 03.09.2019 - 30.09.2019
Лице во двокреветна соба   34 €
37 € 32 €

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ПОЛУПАНСИОН,     ALL INCLUSIVE  

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Паркинг

- Интернет

Попусти:

Дете до 5.99 години - бесплатно
Прво дете 6 - 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО
Второ дете 6 - 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - 50%
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ