AQUAMARINE 4*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE !!! 

(ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год - БЕСПЛАТНО)

Хотелот AQUAMARINE 4* се наоѓа на јужниот дел на Сончев Брегот. Хотелот е комбинација на гостопримство и прекрасна атмосфера и се наоѓа во близина на сите туристички возбудувања, кои Сончев Брег им ги нуди на своите гости.

Хотелот располага со 104 соби и секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима. Плажата и песочните дини се на само 5 минути пешачење од хотелот. Хотелот нуди разновидна забава и професионален и посветен персонал и ќе бидете сигурни дека никогаш нема да ви е здодевно.

              

 
Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ 10.06.2019 - 25.06.2019    07.09.2019 - 30.09.2019     

ALL INCLUSIVE

26.06.2019 - 03.07.2019   23.08.2019 - 06.09.2019  

ALL INCLUSIVE

04.07.2019 - 22.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   40 €
46 € 53 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Паркинг

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 2.99 години - бесплатно
Дете 3-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 3 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ