DIAMOND 4*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE                                                                   

 Благодарение на централната локација во Сончев Брег, на само 250 метри од прекрасната песочна плажа, хотелот Diamond 4* е идеален за семејства и млади луѓе, бидејќи е близу до сите забавни случувања, кои ги нуди ова туристичко место.

  

 

 

 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

03.05.2019 - 10.06.2019   

ALL INCLUSIVE

 11.06.2019 - 04.07.2019   24.08.2019 - 07.09.2019  

ALL INCLUSIVE

05.07.2019 - 23.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  - LARGE 25 €
33 € 45,50 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год
 
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца или тројца возрасни - бесплатно
Второ дете од 2 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 25% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ