MARLIN BEACH 4*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE 

 Луксузниот хотел Марлин 4* е изграден во 2004 година. Позициониран на плажа, овој модерен хотел е идеално место за незаборавен одмор за семејства.

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

01.05.2019 - 09.06.2019   

ALL INCLUSIVE

10.06.2019 - 02.07.2019  26.08.2019 - 10.09.2019 

ALL INCLUSIVE

03.07.2019 - 25.08.2019   ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба  - поглед море 34 €
41 €
 55 €
Лице во Студио - поглед море 39 €
 47 €
61 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Фитнес сала

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Студио     -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или
                  4 возрасни + 1 дете до 1,99 години

Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Прво дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во двокреветна соба или студио - БЕСПЛАТНО
Второ дете 2-11,99 години на дополнителен кревет до двајца возрасни во двокреветна соба или студио - плаќа 50 % од цената за возрасен
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба и четврт возрасен на дополнителен кревет во  студио - 20% попуст на регуларната цена
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со тројца  возрасни во  студио - БЕСПЛАТНО

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ