VICTORIA PALACE 5*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE 

Хотелот Victoria Palace 5* е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, веднаш на прва линија на плажа и нуди највисоки стандарди за удобност во комбинација со голем број на услуги и занимливости. Неговата единствена позиција во срцето на ноќниот живот на бугарското крајбрежје на Црното Море го прави совршено место за оние кои бараат забава во комбинација со луксуз и стил.

                                    

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

11.06.2019 - 25.06.2019    31.08.2019 - 10.09.2019   

ALL INCLUSIVE

26.06.2019 - 11.07.2019  23.08.2019 - 30.08.2019 

ALL INCLUSIVE

12.07.2019 - 22.08.2019    ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба  - без балкон 39,60 €
49,50 €
 54 €
Лице во двокреветна соба - поглед парк 42 €
 53 €
57,20 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Фитнес сала

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (без балкон) - 2 возрасни + 1 дете до 4,99 години
Двокреветна соба (поглед парк) -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 4,99 години

Попусти:
Дете до 4.99 години - бесплатно
Прво дете 5-11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
Второ дете 5-11,99 години на дополнителен кревет до двајца возрасни во двокреветна соба - плаќа 50 % од цената за возрасен
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба  на дополнителен кревет - 20% попуст на регуларната цена
Доплата за поглед море во двокреветна соба - 2е по лице на ден

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ