SUNSET 4*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE 

-10% попуст за престој од 08.07-31.07

 Хотел Sunset 4* се наoѓа на само 200 метри од плажата во одморалиште Сончев Брег. Хотелот има базен со бар покрај базенот, лоби бар и градина со детско игралиште . Исто така има и сауна, фризерски салон и салон за масажа. Во ресторанот на хотелот се служат различни традиционални бугарски и европски јадења.

Сите соби имаат целтрална климатизација, телевизор, балкон и мал фрижидер. 

 

 

 

           LAST MINUTE !!!!

 -10% попуст за престој од 08.07-31.07

 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ

01.05.2019 - 15.06.2019   

ALL INCLUSIVE

16.06.2019 - 05.07.2019  25.08.2019 - 08.09.2019 

ALL INCLUSIVE

06.07.2019 - 24.08.2019 

 ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   28 €
38 €
 48 €
Лице во Апартман 34 €
 40 €
53 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12,99 години или 3 возрасни
Апартман  -  2 возрасни + 2 деца до 12,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 12,99 години или 4 возрасни

Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба или тројца возрасни во апартман - БЕСПЛАТНО
Второ дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба или апартман  - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 25% попуст на регуларната цена
Трет возрасен во апартман - 25% попуст на регуларната цена
Четврт возрасен во апартман -  30% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ