MIDA 3*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE LIGHT!!!  ДВЕ ДЕЦА до 13.99 год - БЕСПЛАТНО

Хотел MIDA 3* се наоѓа на само 250 метри од центарот на Сончев Брег и 300 метри од прекрасната песочна плажа. Сите соби во хотелот MIDA 3* се климатизирани и се карактеризираат со класичен декор и сите имаат балкон, кабловска телевизија и фрижидер. Wi-Fi е бесплатен на јавни места. Паркингот пред хотелот е бесплатен.

 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE LIGHT

ТЕРМИНИ

20.05.2019 - 19.06.2019  

ALL INCLUSIVE LIGHT

20.06.2019 - 10.07.2019  26.08.2019 - 09.09.2019 

ALL INCLUSIVE LIGHT

11.07.2019 - 25.08.2019                                         ALL INCLUSIVE LIGHT
Лице во двокреветна соба   25 €
35 €
 39 €
Лице во двокреветна соба LARGE 27 €
 38 €
41 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Интернет

- Паркинг

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба STANDARD - 2 возрасни + 1 дете до 13.99 год                                                              Двокреветна соба LARGE   -     2 возрасни + 2 деца до 13.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 13.99 год                                                

Попусти:
Дете до 13.99 години - БЕСПЛАТНО
Второ дете до 13.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет  - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ