PALAZZO 4*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE !!! 

(ДВЕ ДЕЦА до 11.99 год - БЕСПЛАТНО)

Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната плажа CACAO BEACH и има 2 базена, ресторан и барови. Сместувањето е во апартмани, кои се кујна, кабелска ТВ, тераса и тоалет.

 

 

 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

20.05.2019 - 15.06.2019   

ALL INCLUSIVE

16.06.2019 - 10.07.2019  26.08.2019 - 15.09.2019 

ALL INCLUSIVE

11.07.2019 - 25.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во Апартман 32 €
 38 €
42 €

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

Капацитет на сместување:
Апартман  -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни

Попусти:
Две деца до 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во апартман - БЕСПЛАТНО
Трет возрасен во апартман - плаќа 60%
Четврт возрасен во апартман - плаќа 50%
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ