LAGUNA MARE 4*

Прикажано од АЛБЕНА

ALL INCLUSIVE -10% попуст до 15.06

 2 лежалки + чадор на плажа БЕСПЛАТНО

ЛОКАЦИЈА: 100 метри од плажа, во центарот на градот.

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: Хотелот е реновиран во 2000 година.

Туристи на возраст помеѓу 2 - 11.99 години се сметаат за деца од страна на хотелот.

За хотелот

DOUBLE ROOM: • две еднокреветни кревети / еден француски кревет, еден единечен кревет и софа • индивидуален клима уред • кабелска телевизија • телефон • Мини бар • купатило со туш кабина • Балкон  • средување на соба• промена на постелнина и  крпи

СОДРЖИНИ: • ресторан (Laguna Garden) • лоби бар •сеф (доплата) •менувачница  • Перална (доплата) •незаштитен паркинг (доплата) • домашни миленици (доплата)

Спорт и рекреација: Бесплатно • отворен базен и бар на базен (комплекс Лагуна) • пинг-понг • одбојка • аква-аеробик • Доплата • фитнес • билијард • фудбалска школа • тениско училиште •училиште за  сурфање  • јога • AQUA MANIA - аква парк • масажа

ЗА ДЕЦА: • Детско креветче • висок стол • детски базен (Laguna complex) •тобогани( Laguna Beach) • Мини клуб • детско игралиште (Laguna Beach)

Плажа: •градска  песочна плажа;  2 лежалки и 1 чадор на плажа - бесплатно •покрај базен: чадори за сонце, лежалки - бесплатно.
 
           ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ                                                                                                             10% попуст за резервација и уплата до 15.06.2019 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

08.06.2019 - 21.06.2019   07.09.2019 - 13.09.2019   

ALL INCLUSIVE

22.06.2019 - 01.07.2019   25.08.2019 - 06.09.2019  

ALL INCLUSIVE

02.07.2019 - 24.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 41 €
53 € 64 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- 2 Лежалки и чадор на плажа

- Детско катче

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - плаќа 30% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување,туристичка тaкса и комунална такса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ