RYOR 3*

ПОЛУПАНСИОН/НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ALL INCLUSIVEВО ЦЕНТАРОТ НА С.БРЕГ  

 

хотел РИОР 13та ГОДИНА СО НАШИТЕ КЛИЕНТИ !!!!

Хотелот RYOR 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 350 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Цени за термини  за НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ТЕРМИНИ   20.06.2020 - 30.06.2020  
  24.08.2020 - 02.09.2020 
01.07.2020 - 23.08.2020 03.09.2020 - 30.09.2020
Лице во двокреветна соба   20 €
24 € 18 €


Цени за термини  за ПОЛУПАНСИОН - ДОРУЧЕК И ВЕЧЕРА

ТЕРМИНИ   20.06.2020 - 30.06.2020  
  24.08.2020 - 02.09.2020 
01.07.2020 - 23.08.2020 03.09.2020 - 30.09.2020
Лице во двокреветна соба   25 €
29 € 22 €


Цени за термини  за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ   23.06.2020 - 30.06.2020  
  24.08.2020 - 02.09.2020 
01.07.2020 - 23.08.2020 03.09.2020 - 30.09.2019
Лице во двокреветна соба   34 €
38 € 29 €

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ПОЛУПАНСИОН,     ALL INCLUSIVE  

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Паркинг

- Интернет

Попусти:

Дете до 5.99 години - бесплатно
Прво дете 6 - 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО
Второ дете 6 - 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - 50%
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ