PRESTIGE HOUSE 3*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК - ВО ЦЕНТАРОТ НА С.БРЕГ

Хотелот PRESTIGE HOUSE 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 350 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар.
 

 Цени за термини по типови простории за НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК

ТЕРМИНИ

 

01.06.2018 - 30.06.2019  
   

01.07.2019 - 31.08.2019  01.09.2019 - 15.09.2019 
Лице во двокреветна соба   18 €
22 € 18 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 + 0
 
Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно

 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ