LIANI 3+*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE - ВО ЦЕНТАРОТ НА С.БРЕГ                                        

Хотелот LIANI 3+*  лоциран во централниот дел на Сончев Брег, одалечен ололу 250 метри од плажа, претставува модерен објект, со нови и модерно опремени соби со кабелска ТВ, клима, минибар, прекрасен двор со убави базени, лоби бар, летна бавча.

 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

  10.06.2019 - 24.06.2019

  07.09.2019 - 30.09.2019

 ALL INCLUSIVE

25.06.2019 - 05.07.2019

27.08.2019 - 06.09.2019 

 ALL INCLUSIVE

06.07.2019 - 26.08.2019         

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна/трокреветна соба   34 €
43 € 49 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Паркинг

- Интернет

- Забавен дел ( пинг понг, пикадо, бадминтон)

 
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 11.99 год или 3 возрасни
Трокреветна соба - 3 возрасни + 1 дете до 11.99 год или 4 возрасни
 
Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - 50%*
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во трокреветна соба - 50%*
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена

*Кога 2 деца се со двајца или тројца возрасни во двокреветна/трокреветна соба - едно од децата нема да има кревет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ