SLAVUNA 3*

Прикажано од АЛБЕНА

ALL INCLUSIVE - 10% попуст до 15.06

2 лежалки + чадор на плажа БЕСПЛАТНО

ЛОКАЦИЈА: на плажа.

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: хотелот е реновиран во 2008 година.

Туристите на возраст помеѓу 2 - 11.99 години се сметаат за деца од страна на хотелот.

За хотелот

DOUBLE ROOM: индивидуален клима уред • сателитска ТВ • Мини бар • Телефон • Радио • Купатило со туш / када • Фен за коса •  балкон  •средување на соба - дневно • Промена на постелнина - 3 пати неделно • промена на крпи - дневно

СОДРЖИНИ: • ресторан (Mura)  • лоби бар •бар на базен (Gergana ) • Сеф (доплата) •менувачница • продавница • Перална (доплата) • незаштитен  паркинг ( доплата) • домашни миленици (доплата)

Спорт и рекреација: Бесплатно • отворен базен (Mura ) • затворен базен • пинг-понг • пикадо • одбојка на плажа • фудбалски • аква-аеробик • шах • Табла • Џакузи  Доплата • интернет кафе • јога • AQUA MANIA - аква парк  • 

ЗА ДЕЦА: • Детско креветче • висок стол • детски базен (Mura) •тобогани • детско игралиште • Мини клуб (4-12 години)

Плажа: •градска песочна плажа;  2 лежалки и чадор на плажа - бесплатно •покрај  базен: чадори за сонце, лежалки - бесплатно

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ                                                                                                                 10% попуст за резервација и уплата до 15.06.2019 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

08.06.2019 - 21.06.2019   07.09.2019 - 13.09.2019   

ALL INCLUSIVE

22.06.2019 - 01.07.2019   25.08.2019 - 06.09.2019  

ALL INCLUSIVE

02.07.2019 - 24.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 44 €
59 € 68 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- 2 Лежалки и чадор на плажа

- Детско катче

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - плаќа 30% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување,туристичка тaкса и комунална такса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ