CORONA 3* - Св. ВЛАС

Прикажано од ЕЛЕНИТЕ & СВЕТИ ВЛАС

ALL INCLUSIVE !!! 

(ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год - БЕСПЛАТНО)

Хотел Corona 3* се наоѓа на 50м од  плажата во Свети Влас. Овој хотел  има бесплатен WiFi во целиот хотел и во собите, ресторан, прекрасна тераса и базен. Секоја соба е опремена со гардеробер, тоалет, балкон, интернет  и ТВ.

 
 
 
 
 
Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ

  10.06.2019 - 24.06.2019   07.09.2019 - 30.09.2019

 ALL INCLUSIVE

25.06.2019 - 05.07.2019 27.08.2019 - 06.09.2019 

 ALL INCLUSIVE

06.07.2019 - 26.08.2019   ALL INCLUSIVE

 Лице во двокреветна /трокреветна соба        

34 €
36 € 39 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Интернет

 
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни
Трокреветна соба - 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год 
 
Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Две деца 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна/трокреветна соба - 30% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ