CONDOR 3*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК-ПРВА ЛИНИЈА НА ПЛАЖА                

 Хотел CONDOR 3* се наоѓа на плажа. Сите соби се климатизирани и имаат кабловска телевизија, фрижидер, фен и балкон. Секоја има сопствено купатило со туш. Бесплатен Wi-Fi е достапен во сите соби.

Хотел  CONDOR 3* нуди 24-часовна рецепција. Гостите можат да се релаксираат во прекрасната градина на хотелот.

 

Цени за термини по типови простории за НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК
ТЕРМИНИ

 

01.06.2019 - 01.07.2019  
   

02.07.2019 - 25.08.2019  26.08.2019 - 20.09.2019 
Лице во двокреветна соба   23 €
29 € 22 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца  или 3 возрасни
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2 - 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
Доплата за вечера - 8е за возрасни / 4е за деца до 11,99 год
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ