SUN CITY 3*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE !!!

Хотелот SUN CITY 3* се наоѓа во тивка и мирна околина, во северозападниот дел на Сончев Брег, оддалечен 7-8 мин од прекрасната песочна плажа.                                                                                                                                 Хотелскиот комплекс, се состои од пет одделни згради распоредени во комплекс во облик на буквата П, кој создава атмосфера на пријатно место за одмор, со поглед на базен од секоја соба, одделен двор, прекрасно уредена градина и детско игралиште.                                                                                                                                                                                                                            Реновиран во 2013 година, хотелот SUN CITY 3* им нуди на своите гости сместување во 100 двокреветни, удобно дизајнирани соби, 5 апартмани и 2 соби за лица со посебни потреби. Секоја соба има посебна бања, кабловска телевизија, фрижидер, телефон и балкон со поглед на базен. Апартманите се состојат од 2 спални, 2 бањи и дневна соба.                                                          Рецепцијата им нуди на гостите на хотелот дополнителни услуги како што се информации, размена на валута, сеф, пеглање, хемиско чистење, Rent-a-car, медицински услуги, итн. Други објекти на располагање на гости на хотелот се отворен базен со дел за деца, лежалки и чадори, масажи, базен бар, sky бар, ресторан, интернет кафе, маса за билијард и пинг-понг.

  

 

 

 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

18.05.2019 - 14.06.2019  07.09.2019 - 30.09.2019

    ALL INCLUSIVE

15.06.2019 - 03.07.2019   27.08.2019 - 06.09.2019  

ALL INCLUSIVE

04.07.2019 - 26.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   21 €
36 € 39 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Паркинг

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 11.99 год или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 11.99 години - бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ