DOLPHIN 4*

Прикажано од СВЕТИ КОНСТАНТИН и ЕЛЕНА

ALL INCLUSIVE НА ПЛАЖА !!!

2 ДЕЦА ДО 11,99 - БЕСПЛАТНО 

- 7 % попуст до 31.07   

 Хотел DOPLHIN 4* како дел од прекрасниот СПА комплекс - ГРАНД ХОТЕЛ ВАРНА, Ви нуди пријатна атмосфера во бујна зелена околина. Плажата е оддалечена околу 100 метри.

Хотелот работи на база all inclusive, вклучени лежалки и чадори на плажа, WI FI во хотелот и на плажа, бесплатен паркинг и анимација за деца и возрасни. All inclusive се служи и на плажа до 18 часот. Најмладите гости можат да се забавуваат на детското игралиште, во близина на хотелот.

  

 

 

 

 

                         ПОПУСТ                                                                                                                                  -7% попуст за резервација и уплата до 31.07.2019     

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

10.06.2019 - 25.06.2019     

ALL INCLUSIVE

26.06.2019 - 31.07.2019   11.08.2019 - 06.09.2019  

ALL INCLUSIVE

01.08.2019 - 10.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   50 €
59 € 63 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот  и на плажа

- ALL INCLUSIVE на плажа

- Детско катче

- Паркинг

- Анимација

- Интернет во целиот комплекс

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни
 
Попусти:
Две деца до 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ