RYOR 3*

 

 

хотел РИОР 17та ГОДИНА СО НАШИТЕ КЛИЕНТИ !!!!

Хотелот RYOR 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 350 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
 -25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10.04.2024
 -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10.05.2024
 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2024

Цени за термини  за НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ТЕРМИНИ  01.06.2024 - 30.06.2024  01.07.2024 - 26.08.2024 27.08.2024 - 15.09.2024
Лице во двокреветна соба   29 €
34 € 30 €


Цени за термини  за ПОЛУПАНСИОН - ДОРУЧЕК И ВЕЧЕРА

ТЕРМИНИ 01.06.2024 - 30.06.2024   01.07.2024 - 26.08.2024 27.08.2024 - 15.09.2024
Лице во двокреветна соба   38 €
44 € 39 €

Цени за термини  за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 01.06.2024 - 30.06.2024   01.07.2024 - 26.08.2024 27.08.2024 - 15.09.2024
Лице во двокреветна соба   44 €
59 € 45 €

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ПОЛУПАНСИОН или ALL INCLUSIVE 

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Паркинг

- Интернет

Попусти:

Прво дете 2 - 12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО
Второ дете 2 - 12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - 50% попуст на регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ