KOTVA 4*

ALL INCLUSIVE  

Хотелот се наоѓа на околу 250 m од плажата и околу 3 km од центарот на Сончев Брег. Има отворен базен, детско игралиште, билјард, тениско игралиште, масажа, фитнес, мини аквапарк, фризер. 

Секоја соба е климатизирана и има телефон, фен, бесплатна Wi-Fi конекција, Сат-ТВ, минибар, балкон и бања.

 
 
 
 
 
Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ

06.06.2024 - 21.06.2024 

    ALL INCLUSIVE

22.06.2024 - 05.07.2024   27.08.2024 - 07.09.2024 

ALL INCLUSIVE

06.07.2024 - 26.08.2024 

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   53 €
69 € 93 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- бистро Black pearl, бар Kotva, pool bar

- мини AQUA PARK со два базена

- Детско катче

- Интернет во целиот комплекс, во собите и покрај базените

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+2 деца 11,99 г. или 3 возрасни
 
Попусти:
Прво дете до 11.99 години - бесплатно во двокреветна соба 
Второ дете до 11.99 години - -50% попуст на редовната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на редовната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ