GRAND OASIS 4 *

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

 ALL INCLUSIVE !!! 

(ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год - БЕСПЛАТНО)


 

ХОТЕЛСКИ КОМПЛЕКС КОЈ СЕ НАОЃА ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА СОНЧЕВ БРЕГ, НА САМО  2-3 МИНУТИ ОД ПЛАЖАТА, ХОТЕЛОТ ИМА НЕКОЛКУ  БАЗЕНИ, ДОБРА И КВАЛИТЕТНА УСЛУГА, ВКУСНА ХРАНА И ДОБРА ЗАБАВА ЗА СИТЕ ГЕНЕРАЦИИ

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

20.05.2018 - 14.06.2018  08.09.2018 - 25.09.2018

ALL INCLUSIVE

15.06.2018 - 10.07.2018   29.08.2018 - 07.09.2018  

ALL INCLUSIVE

11.07.2018 - 28.08.2018  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба / апартман 29 €
39 €
 48 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Фитнес сала

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 14.99 год или 3 возрасни 
Апартман - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год
 
Попусти:
Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
Две деца до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во апартман - БЕСПЛАТНО
Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со тројца возрасни во апартман - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба / апартман - 20% попуст на регуларната цена

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ