PALMARIVA BEACH HOTEL 4* - ЕРЕТРИА ЕВИА

Хотелски содржини: 2 барови, кафич, ресторан , базен и детски базен, игралиште за деца, греколето, мала црква, автобуска станица на 10м пред хотелот, интернет, паркинг, продавница, 2 конференциски сали, сеф, теретана, ТВ сала, теретана, песочна плажа пред хотелот (бесплатно чадори и лежалки), кошарка, мини голф, одбојка на плажа, пинг понг, 2 тениски терени, амфитеатар, анимации, дискотека
Соби: вкупно 272 соби: еднокреветни, двокреветни, трикреветни и четирикреветни соби, бунгалови и апартмани
Сместување: собите се опремени со: клима, сателитска ТВ, мини бар, апарат за кафе/чај, телефон, интернет, сеф, фен, бања, балкон или тераса
 
 
 
 
PALMARIVA BEACH HOTEL 4*
 
PALMARIVA BEACH HOTEL 4* ERETRIA EVIA                    www.palmarivabeachhotel.hotelbrain.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
 

20.04-30.05

29.09-31.10

31.05-14.06

08.09-28.09

15.06-12.07

25.08-07.09

13.07-24.08
Standard Room Garden View 61 67 86 90
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room Sea View 65 71 91 96
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Bungalow Garden View 57 65 80 86
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room Bunk Bed 61 67 86 90
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Минимум престој 1 1 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amountEarly departure 100% of total amountCancelled 1-7 days before check-in 50% of total amountCancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
 
 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ